Hõljutage suurendamiseks
AUSTONE
AUSTONE MASPIRE M/T 235/75R15 104Q RP
- Koormusindeks
- 104
- Rehvi tüüp
- MT (Mud Terrain)
Vähe laos
(4 tk)
Kohaletoimetamine:
21.-25. mai
111,00 EUR
99,96 EUR
(399,84 EUR kompl.)
Tehnilised andmed
Laius
235 mm
Kõrgus
75%
Läbimõõt
R15
Koormusindeks
104
MASPIRE M/T
Äärmuslik maastiku mudarehv 4x4 sõidukitele, mis tagab agressiivse haardumise märjal, lumisel ja mudasel pinnal. Vastupidav konstruktsioon tugevdatud kestvusega minimeerib augustusohu nõudlikes maastikuseiklustes. Ehitatud tugevuse, haardumise ja usaldusväärsuse jaoks kõige keerulisematel radadel.
Klientide arvustused
Sellel tootel pole veel arvustusi.
Hind
111,00
99,96 EUR