Eesti Eesti
Valige riik ja keel
Kohaletoimetamine on saadaval ainult valitud riiki. Riigi muutmine tühjendab teie ostukorvi.
Ava menüü
TopRehvid EE
MAXTREK SU-800 285/75R16 122S
Hõljutage suurendamiseks
MAXTREK

Tootmisaasta

2024
2025
2026

MAXTREK SU-800 285/75R16 122S

Suurus
Tootja
MAXTREK
Mudel
SU-800
Kategooria
Maasturid / SUV
Kiirusindeks
S
Koormusindeks
122
Rehvi tüüp
AT (All Terrain)
D
B
B | 73dB
M+S
Mida need märgistused tähendavad?
Vähe laos (8 tk)
Kohaletoimetamine: 22.-26. mai
126,98 EUR
120,67 EUR (482,68 EUR kompl.)

Seda toodet müüakse 2 kaupa

Tehnilised andmed

Laius 285 mm
Kõrgus 75%
Läbimõõt R16
Koormusindeks 122
Kiirusindeks S
Hooaeg Suvi
Mudel SU-800
Run Flat (RFT) Ei
Jääpidamine Ei
Pehme segu Ei
M+S Jah
MAXTREK

SU-800

Maastikurehv maasturitele ja veoautodele, mis tagab enesekindla sõidu nii maanteel kui ka tagamaal. Suuremad mustriblokkid lisahaardumisservadega hoiavad kindlalt kruusal, mullal ja ebatasasel pinnal, samas kui keskmine ribi tagab stabiilse ja vaikse maanteesõidu. Kive välja heitvad sooned ja isepuhastuv muster hoiavad kontaktpinna puhtana, madala veeretakistusega segu parandab kütusesäästu.

Klientide arvustused

Sellel tootel pole veel arvustusi.

Hind
126,98 120,67 EUR