Eesti Eesti
Valige riik ja keel
Kohaletoimetamine on saadaval ainult valitud riiki. Riigi muutmine tühjendab teie ostukorvi.
Ava menüü
TopRehvid EE
BFGOODRICH Mud Terrain 3 225/75R16 115Q
Hõljutage suurendamiseks
BFGOODRICH

Tootmisaasta

2024
2025
2026

BFGOODRICH Mud Terrain 3 225/75R16 115Q

Suurus
Tootja
BFGOODRICH
Mudel
Mud Terrain 3
Kategooria
Maasturid / SUV
Kiirusindeks
Q
Koormusindeks
115
Rehvi tüüp
MT (Mud Terrain)
Vähe laos (4 tk)
Kohaletoimetamine: 22.-26. mai
225,96 EUR (903,84 EUR kompl.)

Tehnilised andmed

Laius 225 mm
Kõrgus 75%
Läbimõõt R16
Koormusindeks 115
Kiirusindeks Q
Hooaeg Suvi
Mudel Mud Terrain 3
Run Flat (RFT) Ei
Pehme segu Ei
M+S Jah
BFGOODRICH

MUD TERRAIN T/A KM3

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 on välja töötatud ekstreemseks maastikuks 14 mm (18/32") sügava agressiivse mustri, Krawl-TEK segu, Linear Flex Zone ja CoreGard Max külje tehnoloogiaga — koos 6-aastase piiratud garantiiga.

Klientide arvustused

Sellel tootel pole veel arvustusi.

Hind 225,96 EUR